IMG_9800_edited.jpg

FAQ

Aneb zkratka výrazu Frequently Asked Questions. Všechny časté dotazy a odpovědi na ně najdete zde. Pokud by vás i nadále něco zajímalo, neváhejte nám napsat na e-mail info@lisswood.com, vyplňte formulář nebo nám napište na Facebook či Instagram. Budeme se těšit!

Často kladené otázky

Jsou obrázky opravdu vyráběné ručně?


Ano, obrázky vyrábíme ručně, od sběru květin po vytváření a olejování rámečku, včetně vypálení loga a následného zasklení. Jsme zastánci krásného řemesla ručních prací.
Jedná se opravdu o živou rostlinku?


Ano, původně ano. Nyní je však rostlinka v její původní kráse usušena.
Jakým způsobem je rostlinka uchována?


Rostlinky a květinky buď namáčíme do speciálních roztoků nebo po usušení lakujeme speciálním lakem. Rostlinkám tak vydrží jejich krásná barva ještě roky poté.
Může rostlinka nebo dřevo vyblednout?


Ano, může se to stát. Svět kolem nás pracuje, sluníčko svítí a i rostlinky uvnitř rámečků jsou tohoto světa součástí. Je tedy možné, že po delší době barva může zesvětlat. Pokud ale dodržíte naše doporučení na stránce O produktu, vydrží Vám dělat radost opravdu dlouho.
Proč je od každého obrázku k dispozici pouze jeden kus?


Každý z našich obrázku je originálem. Nikdy se nepodaří vytvořit totožný produkt z důvodu využívání přírodnin, proto si zakládáme na prodeji jednotlivých obrázků, abyste měli možnost vidět, jak přesně daný kousek vypadá.
Odkud rostlinky pochází?


Rostlinky si v letním období sami sbíráme z lesů a luk. Pokud však chceme vytvořit speciální obrázek například z eukalyptu, navštívíme místní květinářství.
Mohu si nechat vytvořit obrázek podle vlastních přání?


Samozřejmě, moc rádi Vám Vaše přání zrealizujeme. Napište nám na info@lisswood.com nebo sem do zpráv a na všem se domluvíme.