OBRAZY ZE SVATEBNÍ KYTICE

Máme pro vás jednu velkou novinku! A tou jsou obrazy ze svatebních kytic, které se stanou krásnou památkou na svatební den. Jsou vhodné i jako originální svatební dar pro nevěstu v podobě našeho dárkového poukazu

Obraz ze svatební kytice

JAK TO FUNGUJE?

Svatební obraz

1. Napište nám! Hned na začátek máte dvě možnosti, buď si květinu sama vylisujete anebo ji dopravíte k nám do Plzně ještě živou. Lisujte především kvítí a listy. Pokud je květina příliš tlustá, vylisujte pouze okvětní lístky.

2. Po vylisování u vás doma nám ji cca po třech týdnech zašlete. Květy vložte mezi dva kartony, přelepte lepící páskou a pošlete přes jakéhokoli dopravce.

3. Vyberte si, zda kvítka zarámujeme do jednoho velkého obrazu, do setu vícero menších anebo do kombinace velkého a menších. Vyberte si i barvu dřeva, která vám udělá doma největší parádu.

4. Máte možnost si nechat do rámečku vypálit datum svatby, jména nebo srdíčko. Nebo klidně všechno dohromady!

5. Zašleme vám návrh obrazu/ů a pak už ho jen zbývá vyrobit a zaslat vám hotový nazpátek. 🤍

VYTVOŘILI JSME...

...a rádi vytvoříme i pro vás. Nenašli jste v obchodě ten pravý obrázek nebo už je vyprodaný? Zde najdete inspiraci a ukázku obrázků, jaké vyrábíme a jaké s radostí vyrobíme i vám. Stačí vyplnit formulář a napsat, jaký se vám líbí. Zbytek nechte na nás.

 

GALERIE PRO INSPIRACI

INSTAGRAM