IMG_7660.jpeg

NA MÍRU

Všechny obrázky vyrábíme ručně a s láskou. Jelikož jste pro nás důležití, rozhodli jsme se nabídnout vám realizaci obrázku podle vašich představ. Můžete vybírat z velké škály barev rámečku, měnit jeho velikost, šířku i hloubku, vybrat si květinu nebo jakoukoli přírodninu a na závěr nám sdělit, co si na rámeček přejete vypálit za svůj vlastní text či symbol. Stačí vyplnit stručný formulář a my už se vám ozveme, abychom vaše přání společně zrealizovali.

VYBERTE SI...

Custom 1
Custom kapr

01

BARVU RÁMEČKU

Naše barevná škála se pohybuje

od bíle, po béžovou, hnědou až

po černou. Barvu rámečku je nejlepší vybírat podle typu rostliny, aby k sobě co nejvíce ladili. Pokud se nemůžete rozhodnout, koukněte na naší aktuální kolekci nebo nám napište a my vám rádi barvu doporučíme.

03

ROSTLINU

Květiny a přírodniny máme nejčastěji lisované nebo sušené podle aktuálního ročního období. Nicméně náš sklad a naše možnosti jsou dost velké a věříme, že vždy najdeme tu ideální rostlinu. Pokud nebude aktuálně dostupná, pomůžeme vám

s výběrem alternativní rostlinky, která vám udělá stejnou radost.

02

VELIKOST

Máme 3 základní velikosti rámečku, jejich velikost přibližně odpovídá formátům A5, A4, A3. Pokud si přejete specifický rozměr, na šířku, na výšku nebo v případě mechu třeba i jiný geometrický tvar než jen obdélník, napište nám jaký a společně najdeme to správné zrealizování.

04

TEXT NEBO SYMBOL

Na každém obrázku se v levém spodním rohu nachází vypálené logo LissWood. Protože je Váš obrázek na zakázku, nabízíme i možnost vypálit si kamkoli jinam text, přání nebo symbol, jaký jen budete chtít. Může se jednat o přání k narozeninám, datum, jméno, vyznání lásky, darování. Například “Pro Petra”, “Pro nejlepší maminku” nebo jen čistě symbol, například srdíčko.

Custom 2
IMG_9999.jpeg
 

OBRÁZEK NA MÍRU

ZPŮSOB DORUČENÍ

Děkujeme za odeslání!