Obchod úvod.jpeg

O NÁS

Lásku k přírodě máme oba dva, touhu vyrábět ručně různé designové kousky také. Proto vznikl LissWood, kde se kloubí jak láska přírodě, tak i láska ke dřevu a ručním pracím.

NÁŠ PŘÍBĚH

Nápad vytvářet květinové a lesní obrázky vznikl při častých toulkách přírodou a chtíčem mít možnost si tuto přírodní krásu vzít domů a uchovat ji ve stále stejném stavu. 

Náš styl je čistě minimalistický, hodící se do každého prostoru, ať už vašeho domova, kavárny či kanceláře. Naším cílem je zpříjemňovat a zkrášlovat prostředí, ve kterém se pohybujete.

Obrazy LissWood vytváříme ručně, od sběru květin a rostlin, po jejich napouštění, lisování, lakování, přes výrobu a olejování rámečku až do následné výsledné podoby. Materiál je čistě kvalitní, bez jakéhokoli plastu, pouze rostlina, sklo a dřevo.

LissWood vyrábíme jak v předem dané velikosti, tak i na míru podle vašich představ a potřeb. Velikost rámu začíná na výšce 15 cm a lze udělat i více jak metrový. Disponujeme různými typy dřev a jejich odstíny. Začínali jsme s kapradinami, ale nyní máme i jiné krásné druhy rostlin, květin a přírodnin, které do rámečků s nadšením vkládáme.

LissWood obrázky Vám ozvláštní a zpříjemní prostředí, ve kterém žijete. Doufáme, že si je zamilujete stejně jako my. 

Veronika a Petr

já mák.jpg
Peta kytky.jpg
Péťa koláž.jpg