IMG_1976.jpg

O NAŠICH OBRÁZCÍCH

Naše květinové a lesní obrázky vyrábíme ručně a s láskou. Protože se jedná o přírodu a ruční výrobu, nenajdete u nás dva naprosto stejné kousky, každý je originál. Na této stránce najdete několik informací, jak rámečky vypadají, kam je zavěsit a jak se o ně starat, aby vám dělali radost co nejdéle.

3 ZÁKLADNÍ VELIKOSTI RÁMEČKŮ

Vyrábíme 3 základní velikosti rámečků: S, M, L. Jsme vám ale schopni vytvořit rámeček na míru podle vašich představ a nápadů. Velikost rámečku začíná na 15 cm. Pokud o rámeček na míru máte zájem, navštivte naši stránku Na míru a vyplňte zde formulář, na základě kterého se vám neprodleně a s radostí ozveme.

Velikosti rámečků v tabulce jsou pouze orientační, velikost se může v průměru o 1 cm lišit. Pokud chcete znát přesný rozměr určitého obrázku, napište nám.

KAM A JAK OBRÁZKY ZAVĚSIT

Naše obrázky mají na zadní straně minimalistické háčky, díky kterým je můžete pověsit na jakoukoli stěnu. Můžete jej ale i jen opřít a dát tak neobyčejný vzhled nejen vašim poličkám. Obrázky vyrábíme v různých barvách a variantách, které vám zaručeně z domova vykouzlí útulné a příjemné místo.

háčky.jpg

PÉČE O OBRÁZKY A O MECH

Mechové obrázky jsou naprosto bezúdržbové, není potřeba je zalévat ani rosit. Mech je speciálně upravený a mumifikovaný tak, aby zelený a čerstvý vydržel nejméně 5 let. Nemusíte se ale bát, že by po této době zhnědl, pouze se z něj během této doby odpařuje malé množství vody, a to po několika letech způsobí jeho lehké oschnutí, které bude znatelné pouze na dotek, na kráse mu to však neubere.

IMG_0436.jpeg

MATERIÁL A DOPORUČENÍ UMÍSTĚNÍ

Rámečky jsou celé ze dřeva, žádná dřevotříska, ale kvalitní dřevo, které natíráme přírodními oleji a ty určují výslednou barvu dřeva. Oleje dřevo chrání a naimpregnují, čímž prodlužují jeho životnost. Výplň rámečku tvoří sklo, z obou dvou stran, podklad tedy není a celý rámeček je průhledný. Díky průhlednosti a mezerou mezi skly rostlina není zmáčklá, ale tvoří krásný 3D efekt. Je ale důležité rámečku vybrat vhodnou zeď nebo pozadí, aby vnitřek vynikl. Mezi skly vkládáme sušené a vylisované květiny a rostliny, které podle druhu namáčíme do roztoku nebo lakujeme, aby jejich sytá barva vydržela co nejdéle. 

To, co děláme, děláme vždy s láskou. S láskou k lidem a s láskou k přírodě. Každý z nás je jedinečný, stejně jako rostlinky v přírodě. Proto vám můžeme zaručit, že každý váš obraz bude naprostým originálem. Je ale důležité si uvědomit, že i když se o uchování přírodniny ve stále stejném stavu snažíme, nedokážeme toto uchování 100% zaručit. Nežijeme ve vakuu, svět kolem nás pracuje, sluníčko se otáčí nad našimi hlavami, a i naše rostlinky jsou tohoto součástí, proto vás prosíme o shovívavost a braní zřetele možnosti lehké změny barev s přibývajícím časem v důsledky vnějších vlivů. Na kráse jim to ale neubere, nemusíte mít strach. 

Rámečky jsou určené do vnitřních prostorů. Pro zachování původních barev na co nejdelší dobu doporučujeme rámečky nevystavovat přímému slunečnímu svitu, uchovávat v pokojové teplotě a nevystavovat je velkým teplotním výkyvům. Pokud dodržíte všechna doporučení, obrázky LissWood vám nikdy nepřestanou dělat radost. 

1.jpg